Krynica Morska restauracje

krynica morska restauracje

Krynica Morska restauracje

  Krynica Morska restauracje

Restauracje Krynica Morska

 Krynica Morska restauracje przede wszystkim blisko morza. Z pewnością restauracja Black Cod mieści się przy promenadzie nadmorskiej pomiędzy wejściami na plażę nr. 24 i 25. Do restauracji można wejść bezpośrednio z promenady, ścieżki rowerowej.

Obok restauracji liczne hotele i apartamenty nad samym morzem. Obok apartamenty.

W hotelu znajduje się wypożyczalnia rowerów.

Krynica Morska restauracje

Przede wszystkim Krynica Morska oferuje turystom różnorodne posiłki. Tu też można zdecydować się na obiad w barze, pizzerii czy skorzystać z oferty ośrodka wczasowego. Jednak wiadomo, że największą popularnością cieszą się restauracje. Z pewnością mamy tam gwarancję świeżości potraw oraz menu dostosowanego nawet dla bardzo wymagających gości. Jedną z takich restauracji jest niewątpliwie Black Cod w Krynica Morska restauracje. Posiłki z karty dań przygotowywane są z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Specjalnością szefa kuchni jest tatar z łososia oraz wszelkiego rodzaju dania rybne. Wiadomo, że spędzając urlop nad morzem, należy zjeść pyszną rybkę. W White Resort w  Black Code Restauracja jest to możliwe. Gwarantujemy pyszne posiłki, w przyjaznej atmosferze nad samym morzem.

White Resort

Dla gości White Resort w sezonie śniadania i obiady wydawane są w formie bufetu. Znajdują się na nim dania, które są odpowiednie dla mięsnych smakoszy a także dla  wegan i wegetarian. Oprócz tego dostępna jest także karta dań. W Krynica Morska restauracje można także skosztować pyszny deser i wypić kawę w towarzystwie szumu nadmorskich fal. Black Cod to zdecydowanie miejsce godne polecenia. Świetna lokalizacja, doskonała jakość potraw i nowoczesny wystrój są wizytówką lokalu.  Zachęcamy do odwiedzin przez cały rok. Nie znajdziecie drugiego tak wyjątkowego miejsca na Mierzei Wiślanej.

Hotele Krynica Morska

White Resort Krynica Morska położony jest nad samym morzem  i blisko centrum Krynicy Morskiej. Nowy i nowocześnie wykonany, pokoje z balkonami z widokiem na morze, część pokoi posiada też klimatyzację. Hotel czynny jest cały rok.

1 Comment
  • Hotele Krynica Morska - Restauracja Krynica Morska
    Posted at 13:43h, 20 stycznia Odpowiedz

    […] sam. Noclegi z wyżywieniem Krynica Morska to z pewnością najlepszy wybór na wakacje nad morzem. Krynica Morska restauracje nad samym morzem to z pewnością najlepszy wybór na urlop nad samym […]

Post A Comment