Noclegi Krynica Morska nad morzem

Noclegi Krynica Morska nad morzem

Noclegi Krynica Morska nad morzem

Noclegi Krynica Morska nad morzem

Krynica Morska noclegi nad morzem

Noclegi Krynica Morska

Pomiędzy Zalewem Wiślanym a Zatoką Gdańską znajduje się Mierzeja Wiślana. Z pewnością jej piękne położenie i liczne atrakcje co roku przyciągają wielu turystów. Szczególnie popularna jest Krynica Morska. Jej obszar w całości położony jest na terenie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Znajdują się tu również rezerwaty przyrody. Do dyspozycji turystów w Krynicy Morskiej są liczne pensjonaty, hotele oraz kwatery prywatne. Noclegi Krynica Morska nad morzem to idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie bliskość natury i aktywny wypoczynek. Większość miejsc noclegowych znajduje się w samym centrum, ale są również bardziej kameralne strefy. W jednym z takich obszarów znajduje się White Resort. Pokoje o wysokim standardzie, pyszne posiłki oraz bliskość morza i trasy rowerowej. To tylko jedne z wielu atrakcji hotelu. White Resort zaprasza przez cały rok. Dlatego dla gości, którzy chcą uniknąć zgiełku, zachęcamy do rezerwacji pokoi wiosną albo jesienią.  Ceny w tym okresie są dużo niższe.

Noclegi nad morzem

Noclegi nad morzem Krynica Morska są szczególnie atrakcyjne dla turystów dojeżdżających z okolic Warszawy. Dojazd nad morze zajmuje tylko 4-5 godzin.  Pokoje w White Resort są świetne nawet dla najbardziej wymagających gości. Bez problemu znajdziemy idealny pokój dla par, rodzin z dziećmi a także osób podróżujących z pieskami. Noclegi nad morzem to obowiązkowe miejsce, które trzeba odwiedzić.

Hotele Krynica Morska

Hotele Krynica Morska położone nad samym morzem z pewnością cieszą się największym powodzeniem na wczasy, wakacje, urlop czy na weekendy. Jednym z nich jest White Resort czynny cały rok. W restauracji są podawane śniadania i  obiadokolacje serwowane w formie bufetu.  Wzdłuż hotelu biegnie ścieżka rowerowa i promenada spacerowa, w hotelu jest też wypożyczalnia rowerów. Są tu rowery miejskie, rowery trekkingowe i elektryczne oraz rowery i foteliki dla dzieci. Przede wszystkim hotel i wypożyczalnia rowerów są czynne jest cały rok.

2 komentarze

Post A Comment