Noclegi z wyżywieniem Krynica Morska

Noclegi z wyżywieniem Krynica Morska

Noclegi z wyżywieniem Krynica Morska

  Noclegi z wyżywieniem Krynica Morska

Noclegi z wyżywieniem Krynica Morska w White Resort położonemu nad samym morzem blisko wejścia nr 24. White poleca przede wszystkim noclegi z wyżywieniem. Wykupując pakiety noclegów z wyżywieniem Gość dostaje niższą cenę za wyżywienie. Jest to korzystne zarówno dla Gościa bo ma niższą cenę, jak i dla hotelu bo ma zapewniony zbyt. Z pewnością polecam pakiety noclegi z wyzywieniem.

Hotele Krynica Morska nad morzem

Hotele w Krynicy Morskiej położone nad samym morzem to z pewnością najlepsza miejscówka na wakacje, wczasy czy na urlop. Przede wszystkim wszędzie blisko, do morza zaledwie 60 m, pomiędzy hotelem a morzem jest pas młodego ok. 40 letniego lasu. Do centrum ok 600 m, do Zalewu Wiślanego i do portu jachtowego ok 800 m. W hotelu pokoje z balkonami z widokiem w stronę morza, pokoje są dobrze wyciszone.

White Resort

White Resort położony jest najbliżej morza jak to tylko jest możliwe. Jesteśmy na skraju lasu sosnowego 150 letniego, od morza dzieli nad pasek lasku szerokości 50 m. Dalej jest plaża szerokości średnio ok. 40 m. W tym to młodym lasku biegnie wzdłóż morza oświetlona promenada i ścieżka rowerowa. W hotelu jest wypożyczalnia rowerów miejskich, młodzieżowych, dziecięcych, trekkingowych i rowerów elektrycznych. Chcesz pojeździć rowerem po lesie lub ścieżkami rowerowymi dłógości ok. 25 km? Chciałbyś pospacerować po lesie na piechotę ? Z pewnością znalazłeś najlepszą lokalizację z możliwych.

Ścieżki rowerowe

W Krynicy Morskiej jest kilka nowych  ścieżek rowerowych. Jedna od centrum do granicy z Obwodem Kaliningradzkim ma 15 km i została zrobiona ok 3 lata temu. Druga to przedłożenie pierwszej , ma ok 6 km i biegnie w stronę przekopu, wykonana 1 2019 r. Równolegle biegnie  promenada spacerowa dłógości ok 1500 m. Od 2021 jest czynna ścieżka rowerowa i promenada spacerowa dłógości 4 km. po wałach przeciwpowodziowych od strony Zalewu Wiślanego.

Przede wszystkim zadzwoń i zarezerwój już dziś. Z pewnością będziesz zadowolony.

 

 

2 komentarze

Post A Comment